Wizja i Wartości

W RDM Wealth Management wierzymy, że podejście do inwestowania zorientowane na człowieka, ma znaczenie dla jakości prowadzenia biznesu. Naszej wizji upatrujemy w stwarzaniu możliwości stabilnego wzrostu portfela klienta. Korzystamy przy tym z własnych kompetencji i know-how. W kwestiach selekcji instrumentów powiązanych z działaniem na odległych rynkach, wspierają nas natomiast analitycy globalnych firm inwestycyjnych. Sukces i zysk są logiczną konsekwencją takiej postawy.

Jesteśmy niezależną firmą opartą o polski kapitał, która samodzielnie opracowuje swoją strategię biznesową. We wszystkim, co robimy, staramy się postępować uczciwie, przestrzegając wysokich standardów etycznych. W centrum naszego zainteresowania znajduje się klient – jego bezpieczeństwo finansowe i satysfakcja z osiąganych wyników.

W dzisiejszych czasach nie wystarczy tworzyć dobrego produktu. Nie wystarczy być tanim. Klienci oczekują innowacji, elastyczności, skuteczności i dobrej obsługi – to wszystko znajdują w RDM Wealth Management. Relacje z naszymi Klientami budujemy na trwałym fundamencie uczciwości, wiarygodności i wzajemnego zaufania.

Dlaczego RDM

Bezpieczeństwo środków
  • Środki powierzone w zarządzanie, przez cały okres inwestycji pozostają własnością Klienta.
  • Klient ma możliwość bieżącego wglądu w swój rachunek inwestycyjny prowadzony w mBanku.
Niezależność i relacje w biznesie
  • Jesteśmy w pełni autonomiczni, co oznacza, że inne firmy nie płacą nam za to, że kupujemy ich produkty do portfeli naszych Klientów.
  • Hołdujemy zasadzie jak najlepszego poznania Klienta, z którym spotykamy się co najmniej raz na kwartał i w każdej chwili jesteśmy gotowi do wspólnej dyskusji.

Jak działa RDM

RDM Wealth Management to licencjonowany przez Komisję Nadzoru Finansowego dom maklerski wyspecjalizowany w zarządzaniu portfelami instrumentów finansowych. Innowacyjny model zarządzania aktywami, opracowany i wdrożony przez RDM WM, oparty jest na trzech filarach: aktywnej alokacji, szerokiej ekspozycji na rynki zagraniczne oraz niekonwencjonalnej analizie danych i procesów makroekonomicznych. Potwierdzeniem skuteczności zarządzających są atrakcyjne wyniki, uzyskiwane przy relatywnie niskim ryzyku. Szeroki wachlarz rozwiązań proponowanych przez firmę pozwala klientowi wybrać te, które są dla niego najbardziej odpowiednie pod względem skłonności do podejmowania ryzyka oraz horyzontu inwestycyjnego.

Jak zacząć współpracę

Krok 1. Skontaktuj się bezpośrednio z biurem RDM :

Biuro RDM Wealth Management S.A.

tel. +48 22 290 25 37

e-mail: biuro@rdmwm.pl

Krok 2. Spotkaj się z nami – pomożemy ustalić Twoją skłonność do podejmowania ryzyka i zaproponujemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Krok 3. Podpisz z nami umowę, aby w pełni korzystać z naszego nowatorskiego modelu zarządzania aktywami lub kupować fundusze za naszym pośrednictwem.